O Produktoch

Mnohokrát ste už asi hľadali tieto produkty v bežných obchodoch ale nemohli ste ich nájsť. A ajkeď ste ich našli, zistili ste, že nie sú veľmi dobré, kvalitné a už vôbec nie účinné ako sa písalo na obale. Preto je tu Emtso, aby ste aj vy mali možnosť používať skutočné 100% Bio produkty najlepšej kvality. Ich čerstvosť a účinnosť Vás prekvapí. Produkty sú priamo z Maroka, kde boli čerstvé ingrediencie spracované, zabalené a kúsok ktorý ste si možno práve už kúpili je len niekoľko hodín/dní sfinalizovaný. Záleží nám na tom aby ste mali len to najlepšie pre Vás, Vaše zdravie a krásu. 

Produkty nie sú testované na zvieratách, neobsahujú škodlivé látky, neobsahujú parabén, sú prírodné a certfikované.

 

 

Obchodné podmienky:
Pravidlá vrátenia platby

Ak nie ste so svojím nákupom 100% spokojní, môžete buď objednávku vrátiť za plnú náhradu, alebo ju vymeniť za niečo iné. Môžete vrátiť alebo vymeniť svoj nákup po dobu až 120 dní od dátumu nákupu. Vrátené alebo vymenené výrobky musia byť v stave, v akom ste ich dostali, v pôvodnej škatuli a / alebo obale. Kontaktovať nás môžete telefonicky alebo na email viď. sekcia Kontakt

Zásady ochrany osobných údajov

Tieto pravidlá sa vzťahujú na to, ako používame vaše osobné informácie. Vaše súkromie berieme vážne a prijímame všetky opatrenia na ochranu vašich osobných údajov. Akékoľvek prijaté osobné informácie sa použijú iba na vyplnenie objednávky. Vaše informácie nikomu nebudeme predávať ani ďalej distribuovať.

Dodacia politika

Doprava je v súčasnosti kamkoľvek na Slovensko a do krajín EÚ. Doručenie objednaných produktov vám zvyčajne trvá 5-7 pracovných dní. Ak to trvá dlhšie ako 10 pracovných dní, neváhajte nás kontaktovať.


Sale

Unavailable

Sold Out

×
×

PREZRIEŤ KOMPLETNÝ POPIS